Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Premium Apartamenty

Premium Apartamenty

Premium Apartamenty

Lokalizacja inwestycji – Al. Solidarności, Opole

Czas trwania inwestycji: luty 2015 – grudzień 2016

Data oddania do użytku: budynek 28 oraz 30 – lipiec 2016, budynek 32-34 – lipiec 2018

https://premiumapartamenty.eu/

Premium Apartamenty to kameralne osiedle wśród terenów zielonych, cechujących się malowniczym otoczeniem. Znakomita lokalizacja sprzyja rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi po nowo utworzonych ścieżkach rowerowych. Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy duży plac zabaw. Dzięki bezpiecznej przestrzeni rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy podczas ich samodzielnych wypraw na osiedlu.
W każdym detalu budynku widać dbałość o najwyższy standard wykończenia, który jest wyznacznikiem opolskiego dewelopera Atlantis. Od wysokogatunkowych płytek podłogowych aż po oświetlenie w korytarzach sterowane czujnikami ruchu. Już na etapie projektowania głównym zadaniem architekta było stworzenie przestrzeni estetycznej i funkcjonalnej.

Atlantis Deweloper postawił również na trwałe i eleganckie materiały oraz nowoczesne elementy wykończenia. Zawsze świeże powietrze w budynku zapewnia wentylacja mechaniczna mieszkań, balustrady balkonów to atrakcyjne, przyciągające wzrok przeszklenia ze stalą nierdzewną.

Osiedle Premium Apartamenty jest naszym powodem do dumy i dowodem, że Atlantis Deweloper to niekwestionowany lider jakości na rynku deweloperskim w Opolu.