Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Platinium apartamenty

Platinium apartamenty

Platinium apartamenty

Lokalizacja inwestycji: ul. Górna, Opole
Czas trwania inwestycji: czerwiec 2017 – marzec 2019
Data oddania do użytku: styczeń – marzec 2019

https://platiniumapartamenty.eu/

Platinium Apartamenty to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Nowoczesne, pełne energii i charakteru. Mieszkania z duszą przystosowane do Twoich potrzeb oferujące standard jakiego oczekujesz.

 

Apartamenty Platinium to osiedle, które usytuowane będzie w zielonej i cichej okolicy przy ul. Górnej w Opolu. Trzy budynki mieszkalne, garaż podziemny, zewnętrzne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, cichobieżne windy to tylko mała zapowiedź tego co powstanie. Teren inwestycji otulać będzie piękny i zielony park, w którym będzie można poczuć kontakt z natura, wyciszyć się i zrelaksować.

 

Atlantis Deweloper stworzył budynki mieszkalne, które charakteryzują się nowoczesną formą oraz wysokiej jakości wykończeniami. Niepowtarzalny nastrój tworzyć będą przestronne balkony i tarasy.

 

Projekt wyróżnia się piękną stylizacją oraz funkcjonalnością, zakłada również wykorzystanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych dla trwałości obiektu, doskonałej wydajności energetycznej i cieplnej.

 

Osiedle Platinium Apartamenty jest naszym powodem do dumy i dowodem, że Atlantis Deweloper to niekwestionowany lider jakości na rynku deweloperskim w Opolu.