Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Platinium 2 apartamenty

Platinium 2 apartamenty

Platinium Apartamenty 2

Lokalizacja: ul. Chocimska, Opole

Czas trwania inwestycji: czerwiec 2018 – czwarty kwartał 2019

Data oddania do użytku: koniec 2019 roku

https://platiniumapartamenty2.eu/

Bliskość Parku Naukowo-Sensorycznego, obszerne zaplecze siłowni, ścieżek rowerowych, sąsiedztwo zabudowy wielorodzinnej i doskonała infrastruktura idealna dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność, czynią to miejsce niezwykle przyjemnym i bardzo komfortowym dla codziennego życia. Dla mieszkańców lokalizacja ta jest wyjątkowo dogodna pod wieloma względami, ponieważ w niewielkiej odległości znajduje się tutaj przystanek komunikacji MZK, dzięki czemu z osiedla można dostać się do głównych punktów miasta. Lokatorzy mają również bardzo dogodny dojazd do obwodnicy w kierunku Częstochowy.

 

W okolicach kompleksu znajduje się mnóstwo sklepów spożywczych, market budowlany czy Szpital Kliniczny. Rodziny z dziećmi zachwycą również lokalne przedszkola i żłobek oraz kolorowy i pełen atrakcji plac zabaw dla najmłodszych.

 

Nasze osiedle
Platinium 2 Apartamenty składa się z dwóch kameralnych budynków, które charakteryzuje przytulna i bardzo estetyczna niska zabudowa – budynki mają 3 piętra. Każdy z nich wyposażony jest w komfortową windę, która zjeżdża do znajdującego się na samym dole garażu. Elewacja budynku jest stylowa i bardzo estetycznie łączy elementy bieli, grafitu oraz drewna, przez co wspaniale harmonizuje z przeszklonymi balustradami balkonów. Zaletą, która przypadnie do gustu zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla jest duża liczba miejsc garażowych wewnętrznych i miejsc parkingowych zewnętrznych. Przewidzieliśmy ich więcej niż liczba mieszkań – wszystko dla maksymalnej wygody naszych przyszłych domowników.

 

Mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane, zapewniając mieszkańcom sporą swobodę ich urządzenia. Dostępne są metraże od 45.07 do 73.98 m2. Dodatkowo mieszkania wyposażono w balkony do około 27 m2. Dla maksymalnej wygody naszych przyszłych lokatorów, komórki lokatorskie zaplanowano przy miejscach garażowych.