Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Osiedle rodzinne

Osiedle rodzinne

Lokalizacja: ul. Bolka II, Opole

Liczba mieszkań (ewentualnie także dodatkowe informacje): 50 domów jednorodzinnych

Czas trwania inwestycji: Rodzinne I (lata 2008- 2010), Rodzinne II (2011 – 2012)

Data oddania do użytku: lata 2010 – 2013

Osiedle Rodzinne

Osiedle Rodzinne to kompleks domków jednorodzinnych wybudowany w Opolu przy ul. Bolka II.
Atlantis Deweloper – Osiedle Rodzinne to 37 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Architekturę osiedla charakteryzuje harmonia i elegancja formy przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Funkcjonalne domy w Opolu

Wszystkie domy mają garaże, tarasy i balkony. Budynki dwukondygnacyjne z dwuspadowym dachem krytym dachówką, wybudowane w technologii tradycyjnej, oddawane w stanie deweloperskim.

Standard wykończenia obejmuje m.in. kompletną elewację, okna z roletami zewnętrznymi, ogrodzenie działki, wykonanie wszystkich instalacji, ściany działowe, tynki gipsowe i podłogi przygotowane pod dowolne wykończenie, ogrzewanie gazowe.

Powierzchnie użytkowe domów to 140, 145, 150m2, a działki mają od 2 do 4,5 ara.

Nowe domy rodzinne w Opolu

Sukces, jakim zakończyła się inwestycja Osiedle Rodzinne spowodował, że postanowiliśmy rozwinąć nasze inwestycje dedykowane opolskim rodzinom.

Osiedle Rodzinne II stanowią kompleks 13 jednorodzinnych dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, położonych na działkach o powierzchni od 2 do 4,5 ara. Architekturę osiedla charakteryzuje harmonia i elegancja formy przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Powierzchnia użytkowa domów wynosić będzie od 144,3 m2 do 146,3 m2, każdy z garażem, balkonem i miejscem postojowym.
Budynki zrealizowane w technologii tradycyjnej z wysokiej klasy materiałów z dwuspadowym dachem krytym dachówką o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, oddawane nabywcom w stanie deweloperskim.
Osiedle Rodzinne 2 zlokalizowane jest w Opolu przy ul. Bolka II, w bezpośrednim sąsiedztwie z pierwszym etapem tej inwestycji.

Osiedla Rodzinne jest naszym powodem do dumy i dowodem, że Atlantis Deweloper to niekwestionowany lider jakości na rynku deweloperskim w Opolu.