Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

ATLANTIS OFFICE

ATLANTIS OFFICE

Atlantis Office

Atlantis Office

Lokalizacja inwestycji – ul. Budowlanych, Opole

Liczba biur (ewentualnie także dodatkowe informacje): 8800 metrów kwadratowych i ponad 450 miejsc parkingowych

Czas trwania inwestycji: początek 2019 – IV kwartał 2020

Data oddania do użytku: IV kwartał 2020

https://atlantisoffice.pl/

Jedna przestrzeń dla usług i biznesu.

 

Miejsce, w którym chce się pracować. 100 firm w jednym miejscu zaopatrzone w dodatkowe usługi takie jak sklep, bank, poczta, restauracja, fitness czy przedszkole Wysoki standard wykończenia i komfortowe warunki. Dzięki zastosowanym materiałom i technicznym rozwiązaniom, przestrzenie są ciche, dobrze wentylowane i klimatyzowane.

 

Dzięki zastosowaniu proekologicznych rozwiązań, w tym dobrej izolacji i niskiej emisji dwutlenku węgla – pomagamy chronić środowisko. Miejsce do pracy,  spotkań i rozwoju Kawa lub lunch z klientem tuż przy biurze. Chwila oddechu na zielonych skwerach. To idealne miejsce, by żyć, tworzyć biznes i go rozwijać Otoczenie biur wypełnione dużą ilością drzew i zieleni dba o dobrą energię i świeże powietrze. Duża ilość miejsc parkingowych (4,5 na każde 100 m2 wynajętej powierzchni) Parking monitorowany, a po godzinach pracy biur, zamykany na szlaban.

 

Obecnie powstaje wiele biur pod wynajem. Jednak tylko w Atlantis Office są warunki godne Twojego biznesu. Dbamy nie tylko o czystość i sprawność techniczną budynku, dla nas liczy się komfort i przyjemność z pracy dla Ciebie i Twoich pracowników.