Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Liczba realizacji dewelopera

Liczba realizacji dewelopera

 

Tworzymy dla Ciebie

Od początku naszej działalności kierujemy się komfortem naszych klientów. Pierwszymi inwestycjami Atlantis Deweloper była budowa osiedli rodzinnych. W latach 2008-2010 sukcesywnie udało nam się zrealizować budowę osiedla “Rodzinne”, dzięki którym przy ul. Bolka II w Opolu powstało ponad 37 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Kolejne domy dla opolan powstały podczas inwestycji “Rodzinne II” w latach 2011-2012, kiedy to Atlantis Deweloper jako generalny wykonawca wybudował kolejne 13 domów jednorodzinnych.

 

 

Niekwestionowany lider jakości

Od 2012 roku spółka Atlantis Deweloper podjęła wiele inwestycji prestiżowych apartamentów. Pierwszym z realizowanych projektów była budowa osiedla czterech budynków wielorodzinnych „Generalska 2 – Apartamenty”, która została rozpoczęta w listopadzie 2012 roku i zakończona w listopadzie 2014 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka, która została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii Polskie Przedsiębiorstwo oraz tytuł Jakość Roku 2013 oraz Jakość Roku 2014 w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe.

Jakość w każdym metrze

Kolejną inwestycją zrealizowaną przez firmę Atlantis Deweloper Waldemar Stekert była „Senatorska Apartamenty” przy ul. Marka Grechuty, która rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku, a zakończyła w grudniu 2015 roku. Dwa budynki wielorodzinne, w tym jeden z garażem podziemnym zostały oddane do użytkowania.

Jednocześnie w lutym 2015 roku rozpoczęła się budowa inwestycji „Kasztelańskie Apartamenty” przy ul. Szymona Koszyka. Budowa dwóch budynków: A (78 lokali mieszkalnych) i B (52 lokale mieszkalne) wraz z trzema garażami podziemnymi zostały oddane do użytkowania od grudnia 2016 roku.