Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Przedpokój – naprawdę taki ważny?

Przedpokój – naprawdę taki ważny?

przedpokoj wnetrze mieszkanie atlantisdeweloper

Przedpokój – naprawdę taki ważny?
Jako, że jest to pierwsze pomieszczenie, które widzą goście zaraz po wejściu do mieszkania/ domu, warto je urządzić oraz poświęcić mu trochę naszego czasu i uwagi.

Nie jest on za duży, więc kolory w nim muszą być jasne i stonowane. Ma być praktyczny i pomieścić wszystko, co w nim niezbędne. Podstawowymi elementami, które się tam powinny znaleźć są: szafka na buty, wieszak, szafa na odzież wierzchnią. By zadbać o komfort gości, możemy wyposażyć go również w ławkę. Natomiast, jeśli chodzi o szafę, to świetnym rozwiązaniem jest taka z przesuwanymi drzwiami i wbudowana w ścianę – jest pojemna i nie zabiera dużo miejsca. 


To rzeczy właściwie obowiązkowe, ale warto pomyśleć też o takich drobiazgach jak chociażby lustro (wbudowane np. w przesuwaną szafę). Doda uroku, w dodatku optycznie powiększy pomieszczenie, no i na pewno znajdzie zastosowanie. Dobrze sprawdzą się małe rośliny takie jak bukszpan lub skalniaki, najlepiej w dopasowanej kolorystycznie do wystroju doniczce. Ciekawym elementem będzie też niewielki obrazek szablonowy. Również oświetlenie może zwracać na siebie uwagę – ładna lampa zawsze jest mile widziana. Nawet wycieraczka, w odpowiednim kolorze, może być dodatkowym elementem ozdobnym.