Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Mieszkanie na obrzeżach – czy warto?

Mieszkanie na obrzeżach – czy warto?

mieszkanie_obrzeza_atlantisdeweloper_platiniumapartamenty

Obrzeża miasta to idealne miejsce do zamieszkania przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Jest ciche i spokojne, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum.
Przede wszystkim dobrze wpływa na samopoczucie i daje namiastkę prywatności, poczucia posiadania własnego kawałka ziemi.
Dodatkową zaletą jest okolica – zielone powierzchnie, liczne drogi rowerowe wśród nich, bliskość natury spoza miasta – jeziora, łąki, lasy. Z tego względu powietrze jest znacznie czystsze – a to dość mocny argument.
Oczywiście mieszkanie w centrum też ma bardzo dużo plusów – wszędzie jest blisko, nie ma problemów z dojazdami. Jednak, jeśli ktoś marzy o odpoczynku od miejskiego hałasu czy szuka spokojnego miejsca dla swojej rodziny , to warto zastanowić się nad pierwszą opcją.
Po pierwsze – nie brakuje w pobliżu sklepów, szkół czy przedszkoli, przystanków autobusowych, ponieważ wciąż mieszkamy w mieście.
A po drugie – wcale tego nie zauważamy.

Jeśli interesuje Cię mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych najnowszych realizacji:
https://platiniumapartamenty2.eu/
http://platiniumapartamenty.eu/