Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Kuchnia, czyli serce domu

Kuchnia, czyli serce domu

kuchnia serce domu mieszkanie atlantisdeweloper

Kuchnia, nawet jeśli jest mała lub otwarta na salon – to wciąż serce domu! Warto zadbać o to, by było to miejsce, gdzie przede wszystkim czujesz się dobrze. Ważne, by odpowiadała Twoim potrzebom i gustom.

Jeśli chcesz mieć przytulne miejsce, gdzie niemal czuć zapach gotowanych, pysznych potraw jak u babci, kuchnia tradycyjna jest dla Ciebie. Znajdziesz tam elementy w stylu rustykalnym (moździerze, warkocze czosnku, słoiczki z konfiturami itp.) oraz jeden obowiązkowy – stół, który sprzyja rodzinnej atmosferze. Natomiast drewniane meble dodają pomieszczeniu ciepła. 

Przeciwieństwem tego jest kuchnia minimalistyczna – czyli inaczej mówiąc nowoczesna elegancja. Proste formy bez zbędnych dodatków. Przypomina bardziej sterylne pomieszczenie niż babciną spiżarkę. Meble zazwyczaj utrzymane są w jasnych barwach z metalowymi elementami. Nie znajdziesz tu za dużo dekoracji – głównie sprzęty potrzebne do gotowania.Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć ze sobą style – wszystko wedle własnego gustu i uznania.

A Ty jaką kuchnię preferujesz? Odwiedź nas!