Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Parter czy piętro?

Parter czy piętro?

Atlantis_deweloper

Parter czy piętro?

Wybierasz mieszkanie i zastanawiasz się czy postawić na parter czy raczej piętro? Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, które mogą pomóc w dokonaniu ostatecznej decyzji:

Mieszkanie na parterze wśród zalet ma przede wszystkim bliskość zieleni dziedzińca. Niektóre mieszkania tego typu posiadają niewielkie ogródki, które są większe niż małe balkony, a można je ciekawie wykorzystać, tworząc dodatkową przestrzeń dla siebie. Ważną zaletą jest również brak schodów – zepsuta winda Cię nie dotyczy. Jeżeli masz dzieci, nie musisz się martwić również o sąsiadów z dołu. Wśród wad można wymienić względy bezpieczeństwa – parterowe mieszkania, z reguły, związane są wyższym ryzykiem włamania, a także potencjalnymi hałasami i zakłóceniami z zewnątrz.

Mieszkanie na piętrze to z kolei lepsze widoki, większe bezpieczeństwo i prywatność. Z racji wysokości, mieszkania na piętrach są w większości przypadków również lepiej oświetlone naturalnym światłem. Wśród wad można wymienić schody, które zwłaszcza gdy nie ma windy, mogą być sporym problemem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Mieszkania na wyższych piętrach, miewają również tendencję do nagrzewania się w upalne dni.

Szukasz mieszkania? Zastanawiasz się od czego zacząć?
Skontaktuj się z Nami Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem, przygotują dla Ciebie Najlepszą ofertę 

77 307 00 72
E-mail: biuro@atlantisdeweloper.pl
http://atlantisdeweloper.pl/