Masz pytania odnośnie naszych inwestycji ?
 

Lokalizacja nieruchomości – ważna czy nie?

Lokalizacja nieruchomości – ważna czy nie?

a

🤔🤔🤔Poszukując właściwego mieszkania, stajemy przed koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji. Jedną z nich jest określenie lokalizacji naszego przyszłego lokum. Pojawia się pytanie – czy lokalizacja ma rzeczywiście tak duże znaczenie, jak to się często podkreśla? Odpowiedź nie może być jednoznaczna. Wszystko zależy bowiem od tego, czego oczekujemy.

😀😀Kiedy lokalizacja ma ogromne znaczenie?
Kwestie lokalizacyjne mają ogromne znaczenie kiedy posiadamy dzieci, mamy problemy z poruszaniem się czy potrzebujemy zamieszkać w bliskiej odległości od pracy. Wówczas warto określić sztywny teren ,w obrębie którego będziemy poszukiwać nieruchomości spełniającej nasze oczekiwania. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że znamy rynek jak własną kieszeń.

🤗🤗🤗Kiedy lokalizacja jest kwestią drugorzędną?
Nie zawsze lokalizacja jest dla przyszłych mieszkańców priorytetem. Najczęściej są to osoby, które nie mają problemu z poruszaniem się po mieście, nie posiadają dzieci czy np. pracują w domu. Wówczas można sobie pozwolić na traktowanie lokalizacji jako kwestii drugorzędnej, co pozwala na znalezienie lokalu w korzystniejszej cenie.

Zapraszamy na spotkanie do Naszego Biura Sprzedaży, na miejscu omówimy wszystkie Twoje potrzeby i zaproponujemy Najlepsze rozwiązanie👍

W ofercie mamy mieszkania na Zaodrzu oraz po drugiej stronie Opola na terenie Kolonia Gosławicka – Malinka:
http://trzydiamenty.eu/ – Zaodrze
http://premiumapartamenty.eu/ – Kolonia Gosławicka – Malinka
http://platiniumapartamenty.eu/- Kolonia Gosławicka – Malinka